A A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
baner

 

dr n. med. Agnieszka Borkowska-Kuczkowska - okulista,

specjalista chorób oczu


                                                                                                

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu, który ukończyła z wyróżnieniem w 1998 roku. Staż specjalizacyjny Pani Doktor odbyła w Katedrze i Klinice okulistyki w Sosnowcu. Pod opieką dr n. med. Ewy Nity oraz Pani Prof. Wandy Romaniuk zdobyła wiedzę oraz doświadczenie w zakresie diagnostyki i leczenia chorób oczu. W 2006 roku Pani Doktor przystąpiła do egzaminu specjalizacyjnego, który zdała najlepiej w Polsce. Pani Doktor odbyła liczne staże kliniczne m.in. w Klinice Okulistyki Dziecięcej w Łodzi w Klinice Okulistyki Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. K. Gibińskiego SUM w Katowicach. W 2013 roku dzięki Pani dr hab. n. med Erice Filipek przystąpiła do pisania pracy doktorskiej, którą obroniła w październiku 2014 roku uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. Tematem pracy badawczej Pani Doktor była diagnostyka jaskry.


lek. med. Agnieszka Kaczmarczyk - okulista

                                                            
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Staż specjalizacyjny odbyła w Katedrze i Klinice okulistyki w Sosnowcu i w Bytomiu. Pani Doktor odbyła liczne staże kliniczne w Klinice Okulistyki i Okulistyki Dziecięcej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. K. Gibińskiego SUM w Katowicach. Obecnie Pani Doktor pracuje także w Przychodni Mekmed w Katowicach, w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Poraju oraz w Przychodni Okulistycznej Okulus w Pszczynie.

 

mgr Daria Kochanowska-Szóstek - manager poradni okulistycznej,

dyplomowana ortoptystka

 

    

                                         

Dyplomowa ortoptyska, wieloletni pracownik poradni okulistycznej,  asystent aplikacji soczewek kontaktowych, specjalista ds. sprzedaży. Specjalizuje się doborem szkieł i opraw okularowych u dzieci.

       


mgr Justyna Kawecka-Grzejszczak - optyk okularowy, specjalista

ds. sprzedaży

                                                                             
Optyk z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Do jej głównych zadań należy: bezpośrednia obsługa klientów w salonie optycznym (doradztwo, sprzedaż, dbanie o odpowiedni dobór produktów do indywidualnych potrzeb klienta), wykonywanie niezbędnych pomiarów potrzebnych do wykonania okularów korekcyjnych, obsługa skano-centroskopu, obsługa automatu szlifierskiego, decentracja, szlifowanie i montaż gotowych soczewek do oprawy okularowej. Asystent aplikacji soczewek kontaktowych. 


Współpracują z nami:
AGAMED OKULISTYKA 2016 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Agamed Okulistyka

AGAMED OKULISTYKA

42-202 Częstochowa

ul. Jasnogórska 4

kom.: 534 212 903

tel.: 34 506 57 67

e-mail:

biuro@agamedokulistyka.pl

Rejestracja online