A A A A Kontrast:
A++ A+ A Czcionka:
baner

 

 


ODBIERZ PAKIET NA START OD ACUVUE®


Wszystko, co trzeba zrobić, aby otrzymać bezpłatne* próbne soczewki kontaktowe ACUVUE®, to zarejestrować się wypełniając formularz, umówić na płatne badanie wzroku i zabrać ze sobą voucher.


Podczas wizyty otrzymasz w prezencie kosmetyczkę z materiałami edukacyjnymi.


Dodatkowo w wybranych salonach oznaczonych w formularzu logo „50 zł” otrzymasz zniżkę^ na badanie i zakup pierwszego opakowania soczewek ACUVUE®.


Jesteśmy tak pewni, że nowe soczewki przypadną Ci do gustu, że dajemy Ci gwarancję satysfakcji†. Jeżeli soczewki nie spełnią Twoich oczekiwań w 100%, zwrócimy Ci pieniądze.


 

 

*Bezpłatne soczewki kontaktowe ACUVUE® można otrzymać wyłącznie po płatnym badaniu wzroku z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Cenę badania każdy salon ustala indywidualnie. Pacjent otrzyma bezpłatnie 5 jednodniowych soczewek lub 1 soczewkę planowej wymiany na każde wymagające korekcji oko, po płatnym badaniu wzroku i dopasowaniu soczewek. Organizatorem oferty jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa. Zobacz Regulamin.                                            

^Promocja polega na uprawnieniu konsumenta do otrzymania rabatu o wartości 50 zł z możliwością wykorzystania w Salonie optycznym biorącym udział w Sprzedaży premiowej pod warunkiem przeprowadzenia odpłatnego badania wzroku wraz z dopasowaniem soczewek kontaktowych. Rabat przysługuje na zakup wszystkich soczewek kontaktowych ACUVUE® i może zostać wykorzystany wyłącznie w Salonie, w którym zostało przeprowadzone odpłatne badanie wzroku. Dodatkowym warunkiem udziału w Promocji jest instalacja aplikacji w mobilnej „Twoje ACUVUE®” oraz zalogowanie się w niej celem pobrania odpowiedniego vouchera. Regulamin Promocji i lista salonów biorących w niej udział dostępny na stronie www.acuvue.pl. Organizatorem Promocji jest Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa.
†Jeżeli z jakiegokolwiek powodu Twoja satysfakcja z soczewek kontaktowych ACUVUE® nie jest stuprocentowa, odeślij je, a zwrócimy Ci pieniądze. Zobacz Regulamin
1. Kosmetyczka jest integralną częścią zestawu startowego. Zestaw startowy składa się z bezpłatnych soczewek próbnych, materiałów edukacyjnych i kosmetyczki. ACUVUE® i ACUVUE OASYS® 1-Day with HydraLuxe™ są znakami towarowymi firmy Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. 2017, ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, Polska. © Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o., ul. Iłżecka 24, 02-135 Warszawa, Polska.

 


Godziny otwarcia w dniu 22.08.2018r.

W dniu 22.08.2018r. (środa) Centrum Okulistyki Agamed będzie czynne w godzinach 8.00 - 18.00. 

Za utrudnienia przepraszamy.

 

20.07.2018r.

W dniu dzisiejszym (20.07.2018r.) Centrum Okulistyki Agamed będzie czynne w godzinach 8.00 - 14.00. Za utrudnienia przepraszamy!

Współpracują z nami:
AGAMED OKULISTYKA 2016 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Agamed Okulistyka

AGAMED OKULISTYKA

42-202 Częstochowa

ul. Jasnogórska 4

kom.: 534 212 903

tel.: 34 506 57 67

e-mail:

biuro@agamedokulistyka.pl

Rejestracja online